Каталог
Меню

Центальний офіс:

Тел.: (061) 220-15-00 / (098) 441-15-41

Email: Office@mpka.com.ua

Філіал Київ:

Тел.: (044) 227-36-77 / (068) 774-74-77

Email: Kiev@mpka.com.ua

ВЕД :

Тел.: (061 )220-15-00 / (068) 382-81-90

Email: Ved@mpka.com.ua

Кабель силовий плаский ВВГнг-LS-П 0,66 кВ

kabel-vvg-ngd-ploskij

Опис:

ВВГнг-LS-П – кабель силовий з мідними струмопровідними жилами, з ізоляцією з ПВХ пластикату, із зовнішньою оболонкою з ПВХ пластикату, плаский, зниженої пожежонебезпеки, без димо-газовиділення.

  Потрібний перетин

  Кіл-ть в метрах

  Дана кабельна продукція користується високою популярністю, особливо при монтажі електропроводки в квартирі та приватному будинку. Причина високого попиту на дану марку – оптимальне співвідношення ціни і якості. Дійсно, вартість його відносно не висока, але при цьому має відмінні параметри. Найпопулярніші розміри перетину кабелю ВВГ нг ls плаского 2х1,5, 2х2,5, 2х4, 2х6, 2х10, 2х16, 3х1,5, 3х2,5, 3х4, 3х6, 3х10, 3х16.

  Конструкція:

  Струмопровідна мідна жила, однодротова кругла (ок) або багатодротяна кругла (бк), 1 або 2 класу гнучкості. У чотирижильного кабелів жили з перетином 70-240 мм2 можуть бути секторної форми (мс)
  Ізоляція – полівінілхлоридний пластикат. Маркування ізоляції жил колірна (суцільна або смугова) або цифрова. Кабелі випускаються з нульовою жилою блакитного кольору. Ізольовані жили багатожильних кабелів скручені в сердечник. Оболонка – полівінілхлоридний пластикат.

  Розшифровка ВВГнг-ls-П:

  відсутність букви А означє, що струмопровідна жила – мідна
  В – ізоляція з ПВХ пластикату
  В – оболонка з полівінілхлоридного пластикату
  Г – (голий) відсутність захисного покрову
  нг – не розповсюджує горіння при груповій прокладці
  ls – (lowe smoke)відрізняються зниженим димо- та газовиділенням
  П – плаский, жили розташовані в одній площині паралельно одна до одної

  Характеристики кабелю:

  Допустима температура нагрівання при:
  – перевантаженні +90 градусів;
  – нормальному режимі +70 градусів;
  – короткому замиканні зі збереженням функціональності +160 +250 градусів.
  Допустимий вигин обмежений:
  – одножильний кабель, найменший радіус вигину дорівнює 10-кратному радіусу кабелю;
  – багатожильний кабель, мінімальний радіус вигину дорівнює 7,5 радіусів кабелю.
  Режим експлуатаційних температур знаходиться в межах -50 +50 градусів. У разі зовнішньої прокладання кабелю необхідна наявність ультрафіолетової захисту.
  Умови укладання кабелю: до -15 градусів. У разі більш низьких температур, потрібне застосування підігріву кабелю.


  Застосування:

  Що стосується сфери застосування, то ВВГнг-LS плоский можна використовувати для прокладки, в сухих і вологих виробничих приміщеннях, на естакадах, в шахтах, колекторах, блоках, а також для прокладки на відкритому повітрі. Призначений для передачі і розподілу електричної енергії в стаціонарних установках на змінну напругу 0,3 / 0,5 кВ або 0,6 / 1 кВ частотою 50 Гц.
  На номінальну напругу 0,3 / 0,5 кВ може використовуватися для електричних систем 0,38 / 0,66 кВ.

  Сфера використання кабелю типу ВВГ обмежується тільки прокладкою в землі. Через те, що відсутній броньований шар, не допускається прокладати даний провідник в траншеї без додаткового захисту (наприклад, труби). В такому випадку краще використовуватиброньований кабель ВБбШв або його аналоги з алюмінію.

  В області побутових потреб, ВВГ застосовується для прокладки проводки в стінах, кабель-каналах і навіть на вулиці (рекомендується захистити гофрой). Якщо потрібно застосувати цей кабель для прокладки електропроводки в дерев’яному будинку, то по дерев’яним конструкціям його потрібно прокладати в металлорукаві, гофрі або негорючому кабельному каналі. По суті є ідеальним кабелем для застосування в якості електропроводки в квартирі або приватному будинку, підключення до розеток, освітлення і т.д.

  Ціна кабелю ВВГ залежить від перетину. Що стосується перетинів, то для групи освітлення оптимальним є 3х1,5, для розеток 3х2,5, а для підключення плити, бойлера або іншої потужної побутової техніки 3х4, який здатний витримати потужність до 8 кВт.

   Заповніть форму

    Відправте запит на прорахунок

     ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ

      ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ