Каталог
Меню

Центральний офіс:

Тел.: (061) 220-15-00 / (098) 441-15-41

Email: Office@mpka.com.ua

Філія Київ:

Тел.: (044) 227-36-77 / (068) 774-74-77

Email: Kiev@mpka.com.ua

Філія Львів :

Тел.: (067 ) 612-38-37 / (067) 678-93-24

Email: rm.east@mpka.com.ua

Кабель силовий плаский ВВГнг-LS-П

kabel-vvg-ngd-ploskij

Опис:
ВВГнг-LS-П – кабель силовий плаский з мідними струмопровідними жилами, з ізоляцією з ПВХ пластикату, та з зовнішньою оболонкою з ПВХ пластикату, зниженої пожежонебезпеки, без димо-газовиділення. Що відповідно позначається “нг-ls” (або ж “нгд”, що в принципі одне й те ж саме).

  Потрібний перетин

  Кіл-ть в метрах

  Дана кабельна продукція користується високою популярністю, особливо при монтажі електропроводки в квартирі та приватному будинку. Причина високого попиту на дану марку – оптимальне співвідношення ціни і якості. Дійсно, вартість його відносно не висока, але при цьому має відмінні параметри. Найпопулярніші розміри перетину кабелю ВВГ нг ls плаского 2х1,5, 2х2,5, 2х4, 2х6, 2х10, 2х16, 3х1,5, 3х2,5, 3х4, 3х6, 3х10, 3х16.

  Конструкція:
  Струмопровідна мідна жила, однодротова кругла
  Ізоляція та оболонка – полівінілхлоридний пластикат не підтримуючий горіння та з пониженним димогазовиділенням
  Маркування ізоляції жил колірна або цифрова. 

  Розшифровка ВВГнг-ls-П:
  відсутність букви А означє, що струмопровідна жила – мідна
  В – ізоляція з ПВХ пластикату
  В – оболонка з полівінілхлоридного пластикату
  Г – (голий) відсутність захисного покрову
  нг – не розповсюджує горіння при груповій прокладці
  ls – (lowe smoke)відрізняються зниженим димо- та газовиділенням
  П – плаский, жили розташовані в одній площині паралельно одна до одної

  Характеристики кабелю:
  Допустима температура нагрівання при:
  – перевантаженні +90 градусів;
  – нормальному режимі +70 градусів;
  – короткому замиканні зі збереженням функціональності +160 +250 градусів.
  Допустимий вигин обмежений:
  – одножильний кабель, найменший радіус вигину дорівнює 10-кратному радіусу кабелю;
  – багатожильний кабель, мінімальний радіус вигину дорівнює 7,5 радіусів кабелю.
  Режим експлуатаційних температур знаходиться в межах -50 +50 градусів. У разі зовнішньої прокладання кабелю необхідна наявність ультрафіолетової захисту.
  Умови укладання кабелю: до -15 градусів. У разі більш низьких температур, потрібне застосування підігріву кабелю.

  Застосування:
  Що стосується сфери застосування, то ВВГнгд плоский можна використовувати для прокладки, в сухих і вологих виробничих приміщеннях, на естакадах, в шахтах, колекторах, блоках, а також для прокладки на відкритому повітрі. Призначений для передачі і розподілу електричної енергії в стаціонарних установках на змінну напругу 0,38 / 0,6 / 1 кВ частотою 50 Гц.
  Сфера використання кабелю типу ВВГ обмежується тільки прокладкою в землі. Через те, що відсутній броньований шар, не допускається прокладати даний провідник в траншеї без додаткового захисту (наприклад, труби). 

  В області побутових потреб, плоский ВВГ застосовується для прокладки проводки в стінах, кабель-каналах і навіть на вулиці (рекомендується захистити гофрой). Якщо потрібно застосувати цей кабель для прокладки електропроводки в дерев’яному будинку, то по дерев’яним конструкціям його потрібно прокладати в металлорукаві, гофрі або негорючому кабельному каналі. По суті є ідеальним кабелем для застосування в якості електропроводки в квартирі або приватному будинку, підключення до розеток, освітлення і т.д. Ціна кабелю ВВГ залежить від перетину. Що стосується перетинів, то для групи освітлення оптимальним є 3х1,5, для розеток 3х2,5, а для підключення плити, бойлера або іншої потужної побутової техніки 3х4, який здатний витримати потужність до 8 кВт. Переваги даного кабелю тому, що він має жили, укладені паралельно один одному, які процесі виробництва не перетинаються між собою, жили монолітні і мають, мінімальний опір, а також, високу струмопровідність. Єдиним недоліком даного кабелю є те, що він жорсткий і не такий гнучкий як провід ПВС або шнур ШВВП. Це вид кабельної продукції є безумовним лідером для прокладки електромережі в будинку, квартирі чи інших приміщеннях. Кабель ВВГ-П-нг-LS з перетином проведення 1,5 мм 2 витримує навантаження до 3,3 кВт в закритій проводці, а ось кабель перетином 2,5 мм 2 в закритій проводці може витримувати навантаження до 4,6 кВт, дані характеристики кабелю дозволяють використовувати його практично для будь-яких цілей. Купити кабель плоский ВВГнгд-П можна залишивши заявку прямо з сайту Запорізького заводу кабельної продукції МПКА.

   Заповніть форму

    Відправте запит на прорахунок

     ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ

      ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ