Каталог
Меню

Центральний офіс:

Тел.: (061) 220-15-00 / (098) 441-15-41

Email: office@mpka.com.ua

Філія Київ:

Тел.: (044) 227-36-77 / (068) 774-74-77

Email: kyiv@mpka.com.ua

Філія Львів :

Тел.: (067 ) 612-38-37 / (067) 678-93-24

Email: lviv@mpka.com.ua

Провід одножильний мідний ПВ-3, ПВ-3нг, ПВ-3нгд

ПВ  e

Опис:
Провід ПВ-3 – це мідний силовий провідник, ізольований ПВХ. Сфера його використання досить широка: з його допомогою підключають електричні механізми та апарати, прокладають силові і освітлювальні мережі. Основна відмінність ПВ-3 від ПВ-1 полягає в гнучкості. Провідник має підвищену гнучкість і здатний переносити всілякі вигини і повороти, в той час як ПВ-1 володіє найнижчим класом гнучкості.

    Потрібний перетин

    Кіл-ть у метрах

    Установчий монтажний провід ПВ-3 має одну мідну жилу. Володіє високою міцністю і гнучкістю. Завдяки тому, що жила багатодротяна, виріб має хорошу провідну здатність.
    Номенклатурний ряд має різний перетин в ПВ-3 – 1х0,5, 1х0,75, 1х1, 1х1,5, 1х2, 1х2,5, 1х3, 1х4, 1х6, 1х8, 1х10, 1х35, 1х50, 1х70, 1х95 ціна проводу залежить від перетину.

    Конструкція:
    Провід ПВ3 є одножильним. У якості струмоведучих частин використовується дріт, виготовлений ​​з міді.
    Для того щоб провід був гнучким кожна струмовідна жила виготовлена ​​з декількох дротів скручених між собою. Так дроти з перетином від 0,5 до 35 мм2 виготовляються з не менше ніж 7 окремих дротів.
    Чим менше перетин кожного окремого дроту, тим вище гнучкість дротів.
    Клас гнучкості може змінюватися в залежності від перетину кожної окремої жили. Так, наприклад, для проводів ПВ 3 може застосовуватися дріт діаметром не більше 0,79 мм.
    У цьому випадку провід матиме клас гнучкості 3. Якщо ж застосовується дріт діаметром не більше 0,53 мм, то характеристика такого проводу дозволить віднести його до 4-го класу гнучкості.
    А ось для проводів з перерізом в 50 – 95 мм2 перетин кожної окремої дроту повинно бути не більше значень, зазначених в ДСТУ для третього класу.
    До речі кількість цих дротів повинно бути не менше 16 штук.
    Колір проводу. Основними вважаються кольори,  білий, чорний, синій, червоний, жовто-зелений, жовтий але за бажанням замовника може бути виконано будь-яке забарвлення поверхні ізоляції.
    Зверніть увагу! При двокольоровому забарвленні дроти на будь-якій ділянці ізоляції довжиною в 15 мм співвідношення кольорів повинно бути в межах 30 – 70%.

    Однією з основних механічних характеристик будь-якого проводу є можливість його згинання. Тим більше це актуально для ПВ3, який є гнучким проводом. Допустимий кут вигину безпосередньо залежить від діаметру дроту, тому скрізь він вказується саме виходячи з цього параметра.
    Для проведення ПВ3 допустимий радіус вигину становить не менше десяти його зовнішніх діаметрів. Перевіряється цей параметр під час приймання в експлуатацію і періодично під час експлуатації.
    Одним з важливих параметрів є діапазон робочих температур дроти. Для ПВ3 це – 50⁰С – + 70⁰С. При цьому важливо відзначити, що монтаж проводу можна здійснювати тільки в межах температур не нижче -15⁰С.
    Так само досить актуальним властивістю, у виконанні “нг” є не горючість кабелю. При цьому окремі види продукції можуть мати не тільки клас що не підтримує горіння, а й відноситься до проводів з низьким виділення диму і газу як наприклад ПВ-3нгд ціна, на який дещо вища від звичайного.
    Термін експлуатації такого проводу становить 15 років. При цьому якщо провід не контактує з агресивними середовищами і не має контакту із зовнішнім середовищем, то термін його експлуатації може бути збільшений.
    Ще однією важливою електричною характеристикою є опір ізоляції проводу. Він повинен довго витримувати робочу напругу. Для цього ізоляцію піддають високовольтним випробуванням
    ПВХ ізоляція проводу у виконанні “нг” не займається від полум’я, а у виконанні “нгд” під час пожежі теж не поширює токсичний дим. Ця продукція відмінно працює в нормальних умовах, легка в монтажі, не боїться агресивного середовища.

    Розшифровка проводу ПВ-3:
    Буква “П” в абревіатурі вказує, що даний провідник є проводом.
    Друга літера вказує на матеріал ізоляції. У нашому конкретному випадку це – «В», що означає вініл або як його ще називають полівінілхлорид, тобто ПВХ.
    Цифра 3 в кінці позначає клас дроти по гнучкості. Всього існує 6 класів. І чим нижче цифра, тим провід менш гнучкий.
    позначення “нг” – вказує на те що даний провід не поширює горіння, а “нгд” не тільки не поширює горіння, але і має низьке виділення димів і газу під час пожежі.

    Застосування:
    Де застосовується даний провід? Завдяки тому, що ПВ-3 має широкий діапазон перетинів жил і прості технічні характеристики, він використовується практично у всіх сферах виробництва і промисловості: формування індивідуальної електричної мережі, монтаж електропроводки в квартирі, підключення електроприладів і багато іншого.

    Сфери застосування виробу можна поділити на такі розділи:
    комунікаційні системи;
    житлові, нежитлові та виробничі приміщення;
    електрична проводка, як в приміщенні, так і на вуличних просторах.

    Кабель ПВ-3, застосовують, коли проводиться монтажні та пусконалагоджувальні роботи в обладнанні та установках, що працюють на електричному струмі в мережах з напругою до 450 вольт і частотою електричного струму до 400 Гц. Якщо використання кабелю відбувається при постійному струмі, то напруга обмежена 1000 вольт.

    Висока гнучкість кабелю є великою перевагою при прокладці і використанні його в освітлювальних мережах, як в промисловості, так і в побуті. При перегрівах або пожежі ізоляція кабелю не горить, а самозатухає, а все завдяки особливому складу інгредієнтів оболонки. Цей склад охороняє кабель і від цвілевих грибків, і від вібрацій.

    У промисловості, сільському господарстві і в побуті виникають найрізноманітніші ситуації і конструкції, коли необхідна підвищена гнучкість кабелю. У цьому випадку вибирають саме ПВ-3. При необхідності прокладки в різних розподільних щитах, металевих шафах і різних пультах, звідки відбувається управління підключається обладнанням, верстатами і ін. Використовують всілякі будівельні конструкції, лотки, труби з металу або пластмаси, монтажні короби або лотки в освітлювальних ланцюгах; бетонні, металеві, пластмасові короби, лотки або труби, розташовані на землі. При прокладанні кабелю ПВ-3 в середовищі з температурою нижче мінус 15 град. Цельсія, кабель обов’язково необхідно прогрівати, щоб уникнути його механічного пошкодження, особливо в місцях вигину. Місця прокладки кабелю ПВ-3 повинні бути захищені від можливої ​​конденсації або надходження вологи.

      Заповніть форму

        Відправте запит на прорахунок

          ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ

            ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ