Каталог
Меню

Центральний офіс:

Тел.: (061) 220-15-00 / (098) 441-15-41

Email: Office@mpka.com.ua

Філія Київ:

Тел.: (044) 227-36-77 / (068) 774-74-77

Email: Kiev@mpka.com.ua

Філія Львів :

Тел.: (067 ) 612-38-37 / (067) 678-93-24

Email: rm.east@mpka.com.ua

Кабель контрольний КВБбШв, КВБбШвнг, КВБбШвнг-LS 0,66 кВ

kontrolnyj-kabel-bronirovannyj-kvbbshv

Опис:
КВБбШв – це контрольний броньований сталевими стрічками кабель, з мідною жилою, ізоляцією і захисним шлангом з ПВХ. Контрольний кабель в броні з додатковим позначенням “нг” вказує на негорючість кабелю, і “нг-ls” негорючість та бездимність відповідно номенклатури КВБбШвнг та КВБбШвнг-ls.

  Потрібний перетин

  Кіл-ть у метрах

  Кабель управління призначається для укладання в громадських будівлях, житлових і нежитлових приміщеннях, траншеях, каналах, в агресивному середовищі, на відкритому просторі, а також в умовах можливого механічного впливу на кабель без істотних розтягуючих зусиль. Часто затребувані перетини контрольного броньованого кабелю – 4х1,5; 4х2,5; 5х1,5; 5х2,5; 7х1; 7х1,5; 7х2,5; 10х1; 10х1,5; 10х2,5; 14х1; 14х1,5; 14х2,5; 19х1,5; 19х2,5; 27х1,5; 27х2,5; 37х1; 37х1,5; ціна на контрольний кабель в броні, залежить багато в чому від перетину і кількості жил.

  Розшифровується кабель КВБбШв наступним чином:
  К – контрольний
  В – вінілова ізоляція
  Б – броня зі сталевих оцинкованих стрічок
  б – без подушки, яка є вутрішньою частиною захисного покриву, накладена під бронею з метою запобігання що знаходиться під нею елемента від корозії і механічних пошкоджень стрічками або дротами броні
  Шв – захисний покрив у вигляді випресуваного шлангу з полівінілхлоридного пластикату
  нг – не підтримуючий горіння
  нг-LS – не підтримуючий горіння і димо-газовиділення

  Конструкція:
  1. Кругла монолітна мідна жила;
  2. ПВХ ізоляція;
  3. Броня у вигляді двох сталевих оцинкованих стрічок;
  4. Шлангова оболонка з ПВХ.
  У виконанні нг і нг-ls ізоляція і оболонка з полівінілхлоридного пластикату який не підтримує горіння і димогазовиділенням

  Кабель зазвичай має відмінне маркування ізольованих жил. Маркування жил повинно бути цифрове або колірне, що забезпечує можливість визначення кожної жили при монтажі.
  В основному переважає КВБбШв з кольоровим маркуванням жил, при замовленні у виробника воно виставляється за замовчуванням. Кольорове маркування складається з основного – білого, червоного / рожевого і синього / блакитного.
  У кожному окремому повиві (ряду) кабелю повинно бути по одній жилі червоного і синього кольорів – вони стоять поруч і називаються лічильною парою, інші білі. Рахункова пара необхідна для того, щоб правильно визначити жилу в потрібному ряду.
  Червоним кольором позначається напрямна жила, вона призначена для визначення напрямку, в якому повинен бути здійснений відлік для знаходження шуканої жили.
  Рахункова жила – синя, вона призначена для знаходження шуканої жили, шляхом відліку від неї.

  Цифрове маркування більш рідко використовується і як правило вимагає додаткового узгодження з заводом-виробником. При цифровому маркуванні колір цифр відрізняється від кольору ізоляції жил. Відстань між цифрами має бути не більше 35 мм. Як правило при цифровому маркуванні, колір ізоляції жил білий, букви чорні або темно-сині.

  Застосування:
  Основне призначення з’єднання електроприладів і апаратів в стаціонарних електричних мережах, де номінальна напруга не перевищує 660 вольт, а частота становить не більше 100 Гц.
  Контрольний кабель є багатожильним провідником для статичного підключення до електроприладів, збірок затискачів електричних розподільних пристроїв. Слід також підкреслити, що основне його призначення не в живленні машини, а в контролі за її роботою. Це сполучна лінія, завдяки якій здійснюється перевірка справності і точності роботи будь-якого складного обладнання. Допускає струмове навантаження на відміну від кабелів проведення зв’язку.
  Завдяки своїй конструкції (ізоляції ПВХ і захисній броні), контрольний кабель має цілу низку властивостей що вигідно відрізняють його від інших видів кабелю. Цей кабель використовується, як правило, в тих місцях, де велика ймовірність механічного пошкодження оболонки кабелю, в умовах хімічно агресивних зовнішніх середовищ, а також середовищ, в яких присутні блукаючі струми.
  Таким чином, цей тип кабелю можна прокладати як в приміщеннях, так і в земляних траншеях, в каналах і тунелях. Однак, необхідно відзначити, що контрольний броньований кабель не витримує надмірних розтягуючих зусиль.

  Додаткові характеристики:
  Номінальна напруга – до 660 В;
  Частота – до 100 Гц;
  Температура навколишнього середовища: -40 + 50 С;
  Максимальна температура тривалого нагрівання – + 70С;
  Радіус вигину – не менше ніж 10 зовнішніх діаметрів проводу.
  Мінімальний термін служби проводу перевищує 15 років.

   Заповніть форму

    Відправте запит на прорахунок

     ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ

      ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ