Каталог
Меню

Центральний офіс:

Тел.: (061) 220-15-00 / (098) 441-15-41

Email: Office@mpka.com.ua

Філія Київ:

Тел.: (044) 227-36-77 / (068) 774-74-77

Email: Kiev@mpka.com.ua

Філія Львів :

Тел.: (067 ) 612-38-37 / (067) 678-93-24

Email: rm.east@mpka.com.ua

Кабель силовий алюмінієвий АВВГнг 0,66/1 кВ

kabel-alyuminievyj-avvg

Опис:
АВВГнг кабель силовий з алюмінієвими струмопровідними жилами, з ізоляцією із ПВХ пластикату, із зовнішньою оболонкою із ПВХ пластикату зниженої горючості. Призначений для передачі та розподілу електричної енергії у стаціонарних установках на змінну напругу 0,6/1 кВ частотою 50 Гц.

  Потрібний перетин

  Кіл-ть у метрах

  Конструкція:
  Струмопровідна алюмінієва жила, однодротяна кругла, або багатодротяна кругла, 1 або 2 класу гнучкості. У чотирижильних кабелів, жили з перетином 70-240 мм2 можуть бути секторної форми.
  Ізоляція – полівінілхлоридний пластикат, що не підтримує горіння. Маркування ізоляції жил колірне (суцільне або смугове) або цифрове. Ізольовані жили багатожильних кабелів скручені в сердечник;
  Оболонка – полівінілхлоридний пластикат, що не розповсюджує горіння.

  Розшифровка кабелю АВВГнг:
  А – жила виконана з алюмінію.
  В – вінілова ізоляція.
  В – вінілова оболонка.
  Г – не має захисного покриву (голий).
  нг – ізоляція та оболонка виконана із пластикату зниженої пожежної небезпеки.

  Застосування:
  Кабель придатний для прокладання в сухих і вологих приміщеннях, тунелях, колекторах, на кабельних естакадах і т.д. Крім того, завдяки використанню ПВХ низької горючості допускається прокладання кабелю на вулиці, але без потрапляння прямих сонячних променів.
  Кабель не рекомендується використовувати для прокладання в траншеях. Здатний самозагасати як при одинарній, так і при пучковій прокладці, тому застосовується в місцях з високими вимогами до пожежної безпеки.

  Різниця температур, за якої допускається використання кабелю, коливається в діапазоні від –50°С до +50°С. Максимально допустиме нагрівання струмопровідної жили не повинно перевищувати + 70°С (без урахування часу). Хоча у позаштатних ситуаціях жила може витримувати нагрівання до +80°С. Тривалість роботи кабелю в аварійному режимі не повинна перевищувати позначки 8 годин (за добу), і не більше 1000 годин за термін служби.
  Режим допустимих температур для монтажу кабелю без попереднього його підігріву варіюється від -15°С до + 50°С. А при t навколишнього середовища менше -15 ° С потрібно попередньо розігріти кабель перед прокладанням.

   Заповніть форму

    Відправте запит на прорахунок

     ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ

      ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ