Каталог
Меню

Центальний офіс:

Тел.: (061) 220-15-00 / (098) 441-15-41

Email: Office@mpka.com.ua

Філіал Київ:

Тел.: (044) 227-36-77 / (068) 774-74-77

Email: Kiev@mpka.com.ua

ВЕД :

Тел.: (061 )220-15-00 / (068) 382-81-90

Email: Ved@mpka.com.ua

Чому МПКА

align="center" наших споживачів працюють з нами вже 5 років!

                 ВДПОВІДЬ ПРОСТА – ЦЕ 10 НЕЗМІННИХ ПРИНЦИПІВ РОБОТИ КОМПАНІЇ:


МПКА – ВИРОБНИК!
Компанія «МПКА-УКРАЇНА» — виробник кабельно-провідникової продукції з повним пакетом сервісу, де присутній: оптимальний показник ціни, мінімальні терміни виконання замовлень, безумовно висока якість продукції, що поставляється.

МПКА — УВЕСЬ АСОРТИМЕНТ КАБЕЛЬНОЇ ПРОДУКЦІЇ ДО ПОСТАЧАННЯ! Жоден кабельний завод в Україні, не має технічної можливості виготовити повний номенклатурний ряд кабельно-провідникової продукції. Тому протягом, 10 років, ми є дилером ряду національних і зарубіжних кабельних заводів і можемо поставити будь-яку номенклатуру кабелю і проводу для наших споживачів.

МПКА — ЗВЕРХКОНКУРЕНТНЕ ЦІНОУТВОРЕННЯ! Будучи, виробником кабелю і проводу, працюючи на умовах дилерських договорів, беручи до уваги багаторічний досвід роботи і застосування схеми давальницької сировини, – ми повністю контролюємо якість, терміни виготовлення продукції, що виробляється і маємо цінову конкурентну перевагу на ринку.

МПКА — НАЯВНІСТЬ ПРОДУКЦІЇ НА СКЛАДАХ! Має власні склади готової продукції, які налічують понад 1000 номенклатур і 5000 маркорозмірів кабельно-провідникової продукції.

МПКА — ДОСТАВКА ВЛАСНИМ ТРАНСПОРТОМ! На підприємстві функціонує автотранспортний цех (вантажоперевезення до 20 т) і відділ логістики (диспетчерська служба). Наші співробітники доставляють продукцію по території України прямо до Вас на склад або на об’єкт в найкоротші терміни і без пошкоджень. Доставка по Україні власним транспортом – Безкоштовно.

МПКА — ОПЕРАТИВНІСТЬ! Оперативність роботи наших співробітників дозволяє здійснювати відвантаження продукції в будь-який населений пункт зі складу в день замовлення.

МПКА — НАДІЙНІСТЬ, ВПЕВНЕНІСТЬ ТА ВІДСУТНІСТЬ РИЗИКІВ! Багаторічний досвід, плідна, якісна і відповідальна робота привели до того, що наша компанія знаходиться в зоні високої надійності і займає лідируючі позиції в поставках кабельно-провідникової продукції на підприємства різної сфери діяльності. Ви набуваєте в особі нашої компанії надійного партнера перевіреного часом і якісною роботою.

МПКА — КВАЛІФІКОВАНИЙ ПЕРСОНАЛ! На підприємстві працюють фахівці, що мають високий рівень технічної кваліфікації. І ви завжди зможете швидко і компетентно отримати консультацію з будь-яких питань що Вас цікавлять.

МПКА — ЯКІСТЬ! Уся продукція, пропонована до поставок, відповідає ДСТУ чинним на території України, а також має сертифікати якості акредитованих вимірювальних лабораторій.

МПКА — КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД! Наша компанія застосовує комплексний підхід до вирішення питання поставок електротехнічної продукції. На складі завжди в наявності: муфти кабельні, лінійна арматура для повітряних ліній електропередач, труба гофрована що не підтримує горіння, електроінсталяція ТМ IEK, модульна автоматика виробництва Чехії (TM NOARK) і багато іншого.

Станьте нашим партнером

Заповніть форму

Відправте запит на прорахунок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ