Каталог
Меню

Центальний офіс:

Тел.: (061) 220-15-00 / (098) 441-15-41

Email: Office@mpka.com.ua

Філіал Київ:

Тел.: (044) 227-36-77 / (068) 774-74-77

Email: Kiev@mpka.com.ua

ВЕД :

Тел.: (061 )220-15-00 / (068) 382-81-90

Email: Ved@mpka.com.ua

Історія

 Сьогодні компанія ТОВ «МПКА-Україна» – виробник кабельно-провіднікової продукції, ексклюзивний дилер, офіційний дистриб’ютор – партнер національних і зарубіжних заводів з виробництва кабелю і дроту. Компанія була заснована 2007 році. З цього часу наше підприємство пройшло шлях створення, організації та становлення. У короткі терміни був створений високоефективний комерційний сектор компанії. Були розроблені стратегічні орієнтири: виробництво продукції із застосуванням давальницької сировини, найширший асортимент наявності кабельно-провідникової продукції на складах, короткі терміни реалізації проектів, оперативність доставки продукції, незмінно якісний сервіс, і найголовніше – чесність, відповідальність і прозорість відносин з партнерами.
Вже у 2008 році, незважаючи на кризу, компанія придбала понад 500 партнерів в Південно-Східній Україні. Це були найбільші металургійні, машинобудівні, гірничодобувні і енерго-генеруючі підприємства регіону.
У 2008-2009рр був створений і укомплектований регіональний склад готової продукції, який налічував понад 1500 маркорозмірів проводу та кабелю. Сьогодні в компанії 2 регіональних складу готової продукції з асортиментом більше 5 000 номенклатур і маркорозмірів кабельної продукції та понад 3 000 номенклатур електротехнічної продукції, і цей асортимент постійно збільшується.
У 2010 році в компанії, почав працювати автотранспортний цех. Сьогодні це 12 одиниць вантажного автотранспорту, диспетчерська та логістична служби, які працюють 7 днів на тиждень і 365 днів на рік, для забезпечення якісного сервісу логістики партнерам нашої компанії. Усі наступні роки наша компанія вела боротьбу за дотримання стратегії ведення бізнесу і відносин. Завдяки цьому ми досягли значних успіхів, склавши конкуренцію багатьом усталеним гравцям кабельного ринку, що володіють значно більшою матеріальною базою.
Через 12 років, у компанії з’явилися тисячі нових партнерів, які оцінили якість нашої продукції і якісний сервіс, але не дивлячись на це, ми продовжуємо співпрацювати ще й з найпершими клієнтами нашої компанії. Всі наші партнери залишилися вірні нашій якості і продовжують плідну співпрацю, що призвело за ці роки до успішного розвитку, як нашої компанії, так і бізнесу наших споживачів. Беручи до уваги потреби ринку, в 2015 році, власниками і керівництвом компанії було прийнято стратегічну лінію розвитку, спрямовану на відкриття власного виробництва кабельно-провідникової продукції. У короткі терміни був реалізований проект побудови виробничого комплексу – «МПКА-УКРАЇНА»
Вже на початку 2017 року, з виробничих ліній заводу були випущені перші кілометри кабелю. Для випуску, безумовно якісної продукції, на заводі застосовується високотехнологічне обладнання європейських виробників: KRAUSS MAFFEI, SAMP, Maschinen und Anlagenbau Grimma, DOMINO і тільки високоякісні матеріали. Керівництво підприємства бачить свою основну мету у створенні, підтримці і постійному вдосконаленні умов, що гарантують високу якість продукції, що випускається (що відповідає вимогам замовників і параметрам ДСТУ) і забезпечують конкурентоспроможність продукції на внутрішньому і на зовнішніх ринках. Від численних конкурентів наше підприємство відрізняє гнучкість і легка адаптація до умов ринку, відсутність бюрократичної складової і швидкість прийняття рішень. Ми швидко і якісно реагуємо на зміну системи попиту і пропозиції. Виходячи зі співвідношення ціна-якість, максимально оптимізуємо комерційні пропозиції. Солідний портфель замовлень – підтвердження якості продукції, що реалізовується, якості роботи нашої команди і прозорості відносин з партнерами. Продукція нашої компанії відповідають всім чинним світовим стандартам за рахунок того, що нинішнє виробництво давно перейшло на більш якісний технологічний рівень. Багаторічний досвід, плідна, якісна і відповідальна робота привели до того, що наша компанія знаходиться в зоні високої надійності і займає лідируючі позиції в поставках кабельно-провідникової продукції на підприємства різної сфери діяльності.

Заповніть форму

Відправте запит на прорахунок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ