Каталог
Меню

Центральний офіс:

Тел.: (061) 220-15-00 / (098) 441-15-41

Email: Office@mpka.com.ua

Філія Київ:

Тел.: (044) 227-36-77 / (068) 774-74-77

Email: Kiev@mpka.com.ua

Філія Львів :

Тел.: (067 ) 612-38-37 / (067) 678-93-24

Email: rm.east@mpka.com.ua

Гнучкий багатожильний провід РПШ 0,38/0,66 кВ

silovoj-kabel-rpsh

Опис:
Кабель РПШ – це силовий, мідний, багатожильний гнучкий кабель з ізоляцією з гуми, що використовується для з’єднання електроприладів з електромережею та монтажу радіоапаратури.
Від своїх функціональних аналогів відрізняється покращеними згинальними властивостями, що досягнуто насамперед за рахунок застосування загальної гумової ізоляції.

  Потрібний перетин

  Кіл-ть у метрах

  В його основі численні мідні струмопровідні жили з найтонших скручених дротів круглого перерізу. Кожен мідний провідник покритий індивідуальною ізоляцією з гуми на основі натурального або бутадієнового каучуку. Між ізольованими жилами є термопластична плівка, яка їх розділяє і не дозволяє злипатися ним при нагріванні. Вся конструкція поміщена в дуже гнучкий шланг із гуми. За своєю структурою мідний кабель РПШ схожий з гнучким силовим проводом (КГ), але, на відміну від нього, має більше струмопровідних жил.

  Розшифровка проводу РПШ:
  Р – ізоляція з гуми на основі натурального та бутадієнового каучуків.
  П – обмотка з поліетилентерефталатної плівки
  Ш – шланг із гуми на основі поліхлоропрену

  Конструкція кабелю РПШ:
  1. Струмопровідна жила скручена з мідних дротів або мідних луджених дротів (клас 4);
  2. Ізоляція з гуми на основі натурального та бутадієнового каучуків,
  маркування жил:
  – колірна – лічильна пара;
  3. Обмотка із поліетилентерефталатної плівки;
  4. Оболонка з гуми на основі поліхлоропрену.

  Область застосування проводу РПШ:
  Провід призначений для приєднання стаціонарних установок в електричних мережах на номінальну змінну напругу 380 і 660 В частотою 400 Гц, а також для монтажу радіоапаратури. Провід призначений для експлуатації в закритих приміщеннях за відсутності впливу прямого сонячного випромінювання та атмосферних опадів. 

  Окрім промислових об’єктів, для яких характерне застосування виробів з великою кількістю жил та збільшеним перетином, кабелі розглянутого різновиду широко використовуються при створенні радіоапаратури. У домашніх умовах за допомогою їх подається напруга на мікрохвильові печі та іншу побутову техніку, формується лінійна частина системи освітлення тощо.
  РПШ залежно від варіанта виконання ділиться на три варіанти, які розраховані на застосування в мережах змінного струму з напругою до 380, 660 або 3000 побутової або промислової частоти. При переході на постійний струм номінальна напруга збільшується приблизно на 40%

  Кабель РПШ може бути виконаний у різних варіантах:
  • РПШМ. Відрізняється від РПШ морозостійкою гумовою оболонкою.
  • РПШЕ. Кабель, що має обмотку (екран) із сталевого дроту, оцинкованого. Призначається для захисту струмопровідних жил від радіоперешкод.
  • РПШЕМ. Поєднує в собі переваги кабелів РПШЕ та РПШЕМ.
  • РПШ-Т. Кабель РПШ у тропічному варіанті, це означає, що оболонка цього кабелю виконана з гуми з антисептичним ефектом, яка виходить шляхом просочення всього кабелю спеціальним розчином, що захищає його від бактерій та цвілі.

  Для РПШ ціна може змінюватись в залежності від варіанту виконання кабелю. РПШЕ коштуватиме дорожче за звичайну модифікацію через підвищену трудомісткість його виготовлення. Ціна гнучкого кабелю РПШ в основному залежить від кількості жил та перерізу. Більш затребувані перерізи гнучкого кабелю 7х1,5; 7х2, 5; 8х1, 5; 8х2, 5; 10х1, 5; 10х2, 5; 12х1, 5; 12х2, 5; 14х1, 5; 14х2,5.

  Силовий промисловий провід РПШЕ використовується для підключення до розподільної електричної мережі різних машин та механізмів. Придатний для застосування як елементів внутрішньої проводки вимірювальних приладів, телекомунікаційної апаратури та засобів обчислювальної техніки за необхідності забезпечення електромагнітної сумісності. РПШЕ може експлуатуватися лише усередині приміщення. Оболонка не чутлива до обростання пліснявими грибами, але має бути захищена від впливу УФ променів.

  Характеристики кабелю РПШ
  Товщина гумової оболонки може змінюватись залежно від товщини дроту під нею. Так, для проводів діаметром менше 10 мм застосовується оболонка завтовшки 1,3 мм, для проводів діаметром понад 10 мм – 1,8 мм.
  У випадку, якщо монтаж виконують, попередньо не прогріваючи дріт, мінімальна температура зовнішнього середовища при прокладанні не повинна бути нижчою від -15°С. Кабель не повинен експлуатуватися поза будівлями або у відкритих приміщеннях під впливом прямих сонячних променів та атмосферних опадів.

  Купити гнучкий багатожильний кабель РПШ можна оформивши заявку із сайту Запорізького заводу кабельної продукції МПКА.

   Заповніть форму

    Відправте запит на прорахунок

     ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ

      ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ