Каталог
Меню

Центральний офіс:

Тел.: (061) 220-15-00 / (098) 441-15-41

Email: Office@mpka.com.ua

Філія Київ:

Тел.: (044) 227-36-77 / (068) 774-74-77

Email: Kiev@mpka.com.ua

Філія Львів :

Тел.: (067 ) 612-38-37 / (067) 678-93-24

Email: rm.east@mpka.com.ua

Кабель безгалогенний мідний N2XH (ПвПГнг-HF) 0,66/1 кВ

Опис:
Кабель N2XH – це безгалогенний силовий мідний кабель, з ізоляцією зі зшитого поліетилену та оболонкою з полімерних композицій, що не містять галогенів, що не розповсюджують горіння, з низьким димо-газовиділенням. Завдяки використанню матеріалів, які не містять галогенів, утворення діоксинів, фуранів та інших шкідливих токсичних газів у разі пожежі значно зменшено.

  Потрібний перетин

  Кіл-ть в метрах

  Кабель призначений для передачі та розподілу електричної енергії у стаціонарних установках змінного струму напругою 0,6/1 кВ. Використовується для прокладання у виробничих та офісних приміщеннях, а також у спорудах метрополітену, житлових та громадських будинках, при підвищених вимогах пожежної безпеки. Ціна кабелю залежить від перерізу та кількості жил.

  Конструкція:
  1. Струмопровідна мідна жила 1, 2 класу відповідно до ДСТУ
  2. Ізоляція із зшитого поліетилену.
  3. Заповнення з безгалогенної негорючої композиції.
  4. Оболонка з полімерної композиції, що не містить галогенів.

  Область застосування: Безгалогенний, з підвищеною пожежостійкістю кабель використовується для передачі енергії, а також у будинках з великою кількістю людей та цінних речей. Призначений для постійної прокладки на, під штукатуркою, в сухих, вологих і мокрих приміщеннях, а також в кам’яній кладці, стіні і в бетоні, за винятком безпосередньої прокладки в бетон при трясці і ущільненні. Кабель може використовуватись на відкритому повітрі. Електричний кабель N2XH, призначений для застосування на електростанціях, трансформаторних станціях, а також як кабель живлення в будинках скрізь, де існують підвищені вимоги до протипожежної безпеки. Кабель не розповсюджує горіння (самозатухаючий), а також при пожежі не виділяє токсичні, що душать гази і густий дим. Може прокладатися усередині приміщень, у відкритому просторі чи бетоні. Дозволяється прокладання кабелю в ґрунт, але при укладанні в захисних шлангах та трубах. Не призначений для безпосереднього укладання в землю або воду.
  Переваги кабелю: без галогенів, що не виділяються корозійні та токсичні гази, не сприяє поширенню вогню, дим практично не утворюється

  Технічні характеристики:
  Температури:
  – без попереднього підігріву під час монтажу: до -15 °С
  – під час експлуатації: від -50 °С до +50 °С
  – жили: трохи більше +90°С
  – короткого замикання: трохи більше +250 °С/4 сек.
  – в аварійному режимі: не більше +130 ° С/8 год на добу
  Радіус вигину (мінімум):
  одножильні кабелі: не менше ніж 10 діаметрів кабелю;
  багатожильні кабелі: не менше ніж 7,5 діаметрів кабелю;

   Заповніть форму

    Відправте запит на прорахунок

     ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ

      ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ