Каталог
Меню

Центральний офіс:

Тел.: (061) 220-15-00 / (098) 441-15-41

Email: Office@mpka.com.ua

Філія Київ:

Тел.: (044) 227-36-77 / (068) 774-74-77

Email: Kiev@mpka.com.ua

Філія Львів :

Тел.: (067 ) 612-38-37 / (067) 678-93-24

Email: rm.east@mpka.com.ua

Кабель гнучкий контрольний КГВВ (нг-нгд) 0,66/1 кВ

kabel-kontrolnyj-gibkij-kgvv

Опис:
Гнучкий кабель управління – КГВВ, КГВВнг, КГВВнгд з мідних струмопровідних жил, з полівінілхлоридною ізоляцією та в оболонці ПВХ, з індексом “нг” – не розповсюджують горіння, і “нгд” – не розповсюджують горіння та димо-газовиділення.

  Потрібний перетин

  Кіл-ть у метрах

  Конструкція:
  Жила – що проводить електричний струм з декількох мідних дротів круглої форми, для 4-го або 5-го класу номінальний переріз 10 мм2, для 3-го, 4-го та 5-го класів – від 16 мм2

  Ізоляція – полівінілхлоридний пластикат (ПВХ). У кабелях, що мають до 5 жил, останні мають відмінні кольори. Нульові жили в КГВВ та КГВВнг — блакитного кольору. Жили заземлення – зеленувато-жовтого кольору. У кабелях з понад 7 жилами кожен повив має лічильну жилу та жилу напрямку, з відмінними між собою та серед інших жил повиву, кольором.

  Скрутка – являє собою концентричні повиви ізольованих жил. Для 4-жильних та 5-жильних кабелів скрутка виконана навколо сердечника, ізоляція – пластикат ПВХ. Для 3-жильних і 4-жильних кабелів усі жили з однаковим перетином або однією жилою меншого перерізу («земля» або «нуль»). Жила заземлення та основна жила можуть мати однаковий номінальний переріз.

  Оболонка – пластикат ПВХ, для КГВВнг – пластикат ПВХ зниженої горючості, у “нгд” виконанні – зниженої горючості та з низьким виділенням диму та газу.

  Розшифровка кабелю КГВВ:
  К – Кабель
  Г – Гнучкий
  В – Ізоляція жив із полівінілхлоридного пластикату
  В – Оболонка з полівінілхлоридного пластикату

  Область застосування:
  Для фіксованого монтажу силових ланцюгів та ланцюгів управління на верстатах і механізмах, при напрузі 660 та 1000 вольт змінного струму частотою до 60 Гц. Кабелі можуть експлуатуватися при напрузі 1000 та 1500 вольт, постійного струму відповідно. Даний кабель, не рекомендується для прокладки в землі (траншеях).
  Умовне позначення кабелів з нульовою жилою до марки додається буква “н”. Дозволяється прокладати кабелі у повітрі за умови забезпечення додаткових заходів щодо захисту від дії сонячного випромінювання.

  Контрольний гнучкий кабель КГВВ одиночно прокладають в естакадах, галереях, на кабельних лотках. Використовують для фіксованого монтажу, стаціонарного прокладання в місцях де потрібна підвищена гнучкість силових ланцюгів та систем управління верстатів та механізмів.

  Основні техніко-експлуатаційні характеристики
  Температура експлуатації: від -40°С до +50°С
  Температура прокладання і монтажу: від -15°С до +50°С
  Тривало допустима температура на жилі кабелю: + 70°С
  Мінімальний радіус вигину при монтажі: 7 діаметрів кабелю
  Мінімальний радіус вигину при експлуатації: 10 діаметрів кабелю

   Заповніть форму

    Відправте запит на прорахунок

     ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ

      ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ