Каталог
Меню

Центральний офіс:

Тел.: (061) 220-15-00 / (098) 441-15-41

Email: Office@mpka.com.ua

Філія Київ:

Тел.: (044) 227-36-77 / (068) 774-74-77

Email: Kiev@mpka.com.ua

Філія Львів :

Тел.: (067 ) 612-38-37 / (067) 678-93-24

Email: rm.east@mpka.com.ua

Кабель мідний гнучкий КГтп 0,66/1 кВ

kabel-kgtp

Опис:
Кабель КГТП – силовий, гнучкий з мідними жилами з ізоляцією і оболонкою з термоеластопласту. Струмопровідна жила як і вказувалося раніше мідна, багатодротяна, круглої форми, 5 класу по ДСТУ. Кабель відрізняється дуже високою гнучкістю.

КГТП, на відміну від звичайного КГ – кабель останнього покоління, надійний в використанні і довговічний.

  Потрібний перетин

  Кіл-ть у метрах

  Продукція відмінно підходить для використання в несприятливих умовах і може бути застосована не тільки в побуті, але і на малих та великих підприємствах. Важливий параметр в даному провіднику, як кількість струмопровідних жил, перетин і зовнішній діаметр виробу. Оскільки завод виробник випускає десятки їх різновидів, з більш популярних перетинів кабелю гнучкого КГТП 1х2,5, 1х4, 1х6, 1х10, 1х16, 1х25, 1х35, 1х50, 1х70, 1х95, 1х120, 2х2,5, 2х4, 2х6, 2х10, 2х16 , 2х25, 2х35, 2х50, 2х70, 2х95, 2х120, 3х4, 3х6, 3х10, 3х16, 3х25, 3х35, 3х50, 3х70, 3х95, 3х120 ціна залежить від декількох факторів, це перетин а також кількість жил.
  Ізоляція з термоеластопласту це чудовий діелектрик. Ізольовані жили мають відмінне забарвлення суцільне або у вигляді поздовжньої смуги. Кольори жил – Коричневий, Синій, Чорний, Жовто-зелений. Жила заземлення має зелено-жовтий колір. Ізольовані жили скручені між собою в сердечник односпрямованої скрутки правильного (симетричного) перетину. Саме правильний перетин скручування забезпечує підвищені показники гнучкості.
  У одножильному кабелі мідна жила покрита ізоляцією і оболонкою або відразу ізоляційно-захисною оболонкою. В багатожильних КГТП нульова жила тонше фазних. Для зручності обробки жили оброблені тальком, що знижує трудомісткість роботи.

  Оболонка також виконана з термоеластопласту. Завдяки цьому кабель має кращі показники стійкості до ультрафіолетових променів, тобто провід довго експлуатується в місцях, які великою мірою залежать сонця. Так само даний кабель має більш широкий температурний інтервал – від мінус 60 градусів до +50 градусів, тому працездатність зберігається в умовах холодного клімату.

  Розшифровка кабелю КГТП:
  КГ – кабель гнучкий
  ТП – ізоляція і оболонка з термоеластопласту

  Конструкція кабелю:
  Струмопровідні жили – мідні, круглої форми класу 5.
  Ізоляція – з термоеластопласту.
  Скручування – ізольовані жили скручені з заповненням вільного простору між жилами.
  Оболонка – з термоеластопласту.

  Область застосування кабелю КГтп:
  Гнучкий кабель КГТП призначений для приєднання пересувних машин, механізмів і обладнання до електричних мереж і до пересувних джерел електричної енергії на змінну напругу 0,66 кВ частоти до 400 Гц, або постійна напруга до 1 кВ. Ідеально використовується для підключення до мережі промислового електропостачання різних рухливих машин і механізмів за умови укладання на лотки або інші пристрої, що виключають появу тягнучих, і стискуючих, навантажень, абразивних впливів і гарантують дотримання мінімального радіусу вигину. Даний тип електрокабеля належить до класу гнучких індустріальних кабелів і призначається для підключення мобільних механізмів, а також зовнішнього і внутрішнього, міжсекційного з’єднання електрообладнання та рухомих струмоприймачів різного призначення. А також для нестаціонарної прокладки, приєднання пересувних машин, підйомних кранів, тельферів, зварювальних апаратів, для приєднання електродотримачів зварювальних установок при дуговому зварюванні.

  Технічні характеристики і підвищена стійкість до кліматичних умов і здатність працювати в агресивних середовищах зумовили місця використання виробу. Кабелем КГТП:
  – забезпечують підключення тимчасових об’єктів, наприклад, будівельних майданчиків;
  – приєднують об’єкти до генераторних установок на відкритій місцевості;
  – оснащують продукцію важкого машинобудування, річкові та морські судна;
  – виконують електропроводку в тому числі силову і сигнальну в шахтах і відкритих виробках;
  – живиться підйомно-транспортне обладнання.

  Позитивними якостями даного кабелю вважаються:
  – стійкість до ультрафіолету, що дозволяє використовувати КГТП для відкритих майданчиків;
  – стійкість до перепадів температур від +50 до -60 °С, причому в цьому ж діапазоні можлива не тільки експлуатація, а й прокладка;
  – збереження працездатності при 98% вологості повітря (вимір при +35 °С);
  – термостійкість при роботі з підвищеними навантаженнями – можлива тривала експлуатація при нагріванні жил до +75 °С;
  – гнучкість 5 класу, допускає вигин в повороті 8 діаметрів кабелю;
  – опір розтягуванню до 19,6 Н (2 кгс) на кожен мм2 сумарного перетину всіх жил.

  Купити гнучкий кабель з доставкою, можете відправивши заявку з сайту Запорізького заводу кабельної продукції МПКА. У разі потреби можна замовити в виробництво кабель, іншої конструкції, що не входить в звичайний перелік номенклатури.

   Заповніть форму

    Відправте запит на прорахунок

     ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ

      ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ