Каталог
Меню

Центральний офіс:

Тел.: (061) 220-15-00 / (098) 441-15-41

Email: Office@mpka.com.ua

Філія Київ:

Тел.: (044) 227-36-77 / (068) 774-74-77

Email: Kiev@mpka.com.ua

Філія Львів :

Тел.: (067 ) 612-38-37 / (067) 678-93-24

Email: rm.east@mpka.com.ua

Доставка продукції та експедирування


На нашому підприємстві функціонує автотранспортний цех (вантажоперевезення до 20 т), відділ логістики і диспетчерська служба.
Щотижня і планово власний автотранспорт компанії, здійснює доставку продукції нашим партнерам по всій території України. Автоперевезення вантажів має незаперечні переваги такими як: оперативність доставки вантажу від відправника до одержувача, чітка персоніфікована відповідальність за конкретний вантаж і можливість контролю вантажу, що перевозиться за його станом і місцезнаходженням безпосередньо в процесі його транспортування.


Наше підприємство надає клієнтам широкий спектр послуг в галузі вантажних перевезень по всій території України. Ми прагнемо забезпечити кожного клієнта високі стандарти обслуговування, незалежно від обсягу та складності поставленого завдання. Багаторічний досвід успішної діяльності нашої Компанії на ринку автоперевезень дозволяє нам забезпечити високий рівень обслуговування для будь-якого, навіть самого вимогливого клієнта. В даний час нашими послугами автоперевезення вантажів користуються державні підприємства, комерційні організації, торгові компанії, підприємці та ін.

Наша Компанія враховує всі зміни, що відбуваються на ринку вантажоперевезень, тому ми постійно розширюємо спектр основних і супутніх послуг.Доставка по Україні транспортом компанії – Безкоштовно. Це дозволяє нам вчасно доставити продукцію безпосередньо до Вас на склад або об’єкт в найкоротші терміни і без пошкоджень.


ЕКСПЕДИРУВАННЯ:

Фахівці диспетчерської служби нашої компанії надають повний перелік послуг експедирування вантажів автотранспортом по всій території України:
Пошук автотранспорту.
Супровід вантажу до місця вивантаження.
Документальний супровід усіх операцій.
     Завдячуючи грамотно організованому процесу перевезення та розробці оптимального маршруту в кожному конкретному випадку, наша компанія пропонує гнучку і лояльну цінову політику.
 

 

  Заповніть форму

   Відправте запит на прорахунок

    ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ

     ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ