Каталог
Меню

Центральний офіс:

Тел.: (061) 220-15-00 / (098) 441-15-41

Email: Office@mpka.com.ua

Філія Київ:

Тел.: (044) 227-36-77 / (068) 774-74-77

Email: Kiev@mpka.com.ua

Філія Львів :

Тел.: (067 ) 612-38-37 / (067) 678-93-24

Email: rm.east@mpka.com.ua

Кабель алюмінієвий плаский АВВГп (нг-нгд) 0,66/1 кВ

avvg_p

Опис:
Алюмінієвий плаский кабель АВВГ-п служить для передачі електроенергії до стаціонарних установок. Він використовується за низьких показників номінальної напруги. Даний провідник призначений для розподілу електричної енергії на номінальну змінну напругу 0,66 і 1 кВ, частоти 50Гц або на постійну напругу в 2,4 рази більше за змінну напругу. Ціна кабелю АВВГ-П залежить від кількості жил та їх перетину.

  Потрібний перетин

  Кіл-ть у метрах

  Розшифровка кабелю АВВГ-П:
  А – алюмінієва струмопровідна жила
  В – ізоляція жил із полівінілхлоридного пластикату
  В – оболонка з полівінілхлоридного пластикату
  Г – (голий) відсутність захисних покривів
  П – плаский

  Кабель АВВГ-П характеристиками точно повторює АВВГ, проте за конструкцією він плоский. Його використовують частіше не на об’єктах промисловості, як кабель АВВГ, а в побутових умовах та адміністративно-офісних приміщеннях. Кабель можна використовувати тільки за відсутності зусилля, що розтягує, і ризику деформації дроту, а також у разі, якщо немає можливості пошкодити ізоляцію. Для збереження ізоляції кабель АВВГ та АВВГ П варто укладати в кабельний канал або металеву чи пластикову трубу.

  Кабель АВВГ позначений символами “нг” не підтримує і не розповсюджує горіння, а “нгд” – не виділяє токсичний дим при контакті з полум’ям. Це відбувається завдяки тому, що ізоляція кабелю має покращені характеристики – можна використовувати АВВГнг та АВВГнгд для приміщень з підвищеним ризиком виникнення пожеж, а також для прокладання у пластикових трубах та поліамідних кабельних каналах (у тому числі плінтусних та підлогових).

  Конструкція кабелю АВВГ-П:
  Струмопровідна жила – алюмінієва однодротяна круглої форми 1 класу ДСТУ
  Ізоляція – із полівінілхлоридного пластикату. Ізольовані жили мають різне забарвлення. Ізоляція нульових жил виконується синього кольору. Ізоляція жил заземлення виконується двокольорового (зелено-жовтого забарвлення).
  Скрутка – ізольовані жили розташовані в одній площині.
  Оболонка – з полівінілхлоридного пластикату.

  Область застосування кабелю АВВГ-П:
  Використовується цей тип кабелю для прокладання в сухих та вологих приміщеннях на спеціальних кабельних естакадах, кабельних металевих лотків, розподільних боксах, щитах обліку. Не рекомендується прокладати провід у землі та у місцях прямого попадання води.

  Експлуатація на суші на висотах до 4300 м-коду над рівнем моря.
  Кабель застосовується для прокладання:
  – у повітрі за умови захисту від УФ променів та відсутності небезпеки механічних пошкоджень під час експлуатації;
  – для прокладання в сухих або сирих приміщеннях (тунелях), каналах, кабельних напівповерхах, шахтах, колекторах, виробничих приміщеннях, спорудах, що частково затоплюються, за наявності середовища зі слабкою, середньою та високою корозійною активністю. Призначений для використання на вертикальних, похилих та горизонтальних трасах.

   Заповніть форму

    Відправте запит на прорахунок

     ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ

      ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ