Каталог
Меню

Центральний офіс:

Тел.: (061) 220-15-00 / (098) 441-15-41

Email: Office@mpka.com.ua

Філія Київ:

Тел.: (044) 227-36-77 / (068) 774-74-77

Email: Kiev@mpka.com.ua

Філія Львів :

Тел.: (067 ) 612-38-37 / (067) 678-93-24

Email: rm.east@mpka.com.ua

Кабель силовий броньований АВБбШвнг 6 кВ

bronirovannyj-kabel-avbbshv

Опис:
АВБбШвнг – Силовий кабель високовольтний, броньований з алюмінієвими жилами, з полівінілхлоридною ізоляцією, із захисним покривом типу БбШв (нг – не розповсюджують горіння). Такий вид кабелю прокладається там, де є ризик механічного пошкодження кабелю, а також здатний самозагасати як при одиночній, так і при пучковій прокладці.

  Потрібний перетин

  Кіл-ть у метрах

  Елементи конструкції кабелю АВБбШвнг:
  1. Алюмінієва струмопровідна жила
  2. Ізоляція з полівінілхлоридного пластикату (ПВХ)
  3. Заповнення з ПВХ пластикату зниженої горючості – для надання кабелю практично круглої форми внутрішні та зовнішні проміжки між ізольованими жилами мають бути заповнені.
  4. Внутрішня оболонка з полівінілхлоридного (ПВХ) пластикату зниженої горючості
  5. Броня із сталевих оцинкованих стрічок
  6. Захисний шланг із ПВХ пластикату зниженої горючості

  Розшифровка кабелю АВБбШвнг:
  А – Алюмінієва струмопровідна жила
  В – Ізоляція жив із полівінілхлоридного пластикату
  Б – Броня із двох сталевих стрічок
  б – Без подушки, яка є внутрішньою частиною захисного покриву, накладена під бронею з метою запобігання елементу, що знаходиться під нею, від корозії та механічних пошкоджень стрічками або дротом броні.
  Швнг – Захисний покрив у вигляді випресованого шланга з полівінілхлоридного пластикату зниженої горючості

  Область застосування:
  Кабель даного виду призначений для передачі та розподілу електричної енергії у стаціонарних електротехнічних установках на номінальну змінну напругу 0,66, 1 та 6 кВ, номінальною частотою 50 Гц. Для прокладання без обмеження різниці рівнів по трасі прокладки, у тому числі на вертикальних ділянках.
  Захисний покрив “БбШв” (або “БШв” за новим стандартом) дає можливість прокладати та використовувати даний кабель переважно у місцях з високим ризиком механічного пошкодження у процесі його експлуатації: траншеї (під землею), каналізації та безліч інших зон міських та промислових об’єктів. Кабель застосовується у випадках, коли до пожежної безпеки пред’явлені високі вимоги (це зумовлено оболонкою з ПВХ низької горючості). Може бути використаний і для прокладання на відкритому повітрі.
  Різниця температур, за якої допускається використання кабелю, коливається в діапазоні від –50°С до +50°С. Максимально ж допустиме нагрівання жили кабелю не повинно перевищувати + 70°С (не враховуючи тривалість нагріву). Хоча в позаштатних ситуаціях струмопровідна жила здатна витримати нагрівання до +80°С. Допустимий режим температур для монтажу кабелю варіюється в межах від –15°С до +50°С. А при t навколишнього середовища нижче 15 ° С потрібно попередньо розігріти кабель.
  У ході монтажу на спусках і підйомах, на поворотах, потрібно дотримуватися вигину кабелю. Мінімальний вигин АвбБШвнг становить 7.5 зовнішніх діаметрів. При правильному монтажі та експлуатації кабелю термін служби становить 30 років.

   Заповніть форму

    Відправте запит на прорахунок

     ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ

      ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ